Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Polo

11 јан. 18:05 ,

VW Polo

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 17:34 Претпријатие ,

Volkswagen Polo

96 000 МКД

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
18 ноем. 11:10 ,

VW Polo 1.4 16v -00

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
28 окт. 10:12 ,

VW Polo 1.4 -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 14:06 ,

VW Polo 1.0 -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
22 окт. 15:51 ,

VW Polo -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
28 апр. 20:31 ,

VW Polo 1.0 -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток