Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Polo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


27 јул. 14:06 Автомобили , Струмица

VW Polo 1.4 TDi Blue Motion

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 13:52 Автомобили , Струмица

Blue motion VW Polo 1.4 TDi

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 10:18 Автомобили , Струмица

VW Polo Extra

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
28 мар. 00:33 Автомобили , Струмица

VW POLO moze i zamena

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
22 фев. 06:08 Автомобили , Струмица

VW Polo

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
04 ноем. 12:15 Автомобили , Струмица

VW Polo

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
04 окт. 17:15 Автомобили , Струмица

VW Polo

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 12:05 Автомобили , Струмица

VW Polo -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 23:33 Автомобили , Струмица

VW Polo

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 12:02 Автомобили , Струмица , Василево

VW Polo 14

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток