Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Sharan

Вчера 23:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:17 ,

VW Sharan

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 19:45 , ,

VW SHARAN 2.0 TDI-170 ks Automatic Dsg -11

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 13:58 ,

VW Sharan

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
05 фев. 03:40 ,

VW Sharan 1.9TDI

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 03:36 , ,

VW sharan 1.9 tdi 96kw 131 ks perfekten

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 18:31 Претпријатие ,

VW Sharan 1.9TDI Avtocentar Pirkovski

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 17:11 , ,

VW SHARAN 1.9TDI 116KS -01 KLIMATRONIK

2 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 17:22 ,

VW Sharan

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 35 000 - 39 999
20 јан. 17:39 ,

VW Sharan

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
11 јан. 22:30 Претпријатие ,

VW SHARAN 1.9 TDI 115 ks -06

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 12:02 , ,

WV SHARAN 1.9TDI

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 23:54 , ,

VW SHARAN -08 1.9 TDI 6BR 116KS GERMANIJA

5 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 02:21 ,

VW Volkswagen Sharan 1.9/Diesel

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
24 ноем. 18:06 , ,

VW Sharan 110 1.9tdi

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 ноем. 15:04 ,

VW Sharan -07 Touran -05

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
08 ноем. 20:37 , ,

VW Sharan 1.9 Tdi -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 02:43 , ,

VW Sharan TDI

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 окт. 00:14 , ,

VW Sharon

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 17:47 ,

VW SHARAN 2.0 TDI -07 7 SEDISTE SENSORI KLIMA

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
24 септ. 23:35 , ,

VW Sharan

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 19:46 , ,

VW Sharan 1.9 tdi 110

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
18 септ. 12:23 , ,

VW Sharan

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 11:40 , ,

VW Sharan

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
01 септ. 17:25 , ,

VW Sharan 1.9 Tdi

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 19:46 , ,

VW SHARAN

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 16:32 ,

VW Sharan

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 15:36 , ,

VW Sharan

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
23 авг. 11:39 ,

VW Sharan Servisiran so full opcija

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 16:48 ,

Volkswagen Sharan 4X4 1.9TDI

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 11:02 Претпријатие ,

VW SHARAN 2.0 TDI 140HP

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 02:28 ,

VW Sharan odarzano bez nikakov problem

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 02:27 ,

VW Sharan -99 1.8 Turbo benzin

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 21:26 , ,

VW SHARAN 2.0 TDI BLUEMOTION

10 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 01:30 ,

VW Sharan

7 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 17:50 , ,

VW Sharan 1.9 Tdi 4x4 Motion Klimatronic

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 18:13 Претпријатие , ,

VW T5 TRANSPORTER 2.5TDI 8+1-07

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 16:53 ,

VW Sharan tdi so dve crveni crti 116 konja

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
28 јун. 12:53 ,

VW SHARAN 1.9 TDI 85KW

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 јун. 12:38 ,

VW Sharan vo odlicna sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 18:15 , ,

VW Sharan 2.0 TDI

13 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
31 мај 20:47 , ,

VW Sharan

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:23 , ,

VW Sharan

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 12:47 , ,

VW Sharan

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:48 Претпријатие ,

VW Sharan 2.0TDI BLUEMOTION

14 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
05 мај 11:00 ,

VW Sharan 1.9 TDI 116ks

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 21:15 , ,

VW Sharan 2.0 TDI Bluemotion

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 20:51 , ,

VW Sharan

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
24 апр. 19:23 , ,

VW SHARAN 1.9 TDI 4 MOTION

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 23:22 ,

VW SHARAN 1.9 TDI -07 190.00KM 7 SEDISTE

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток