Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Sharan | Pazar3

15 мар. 13:51 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Sharan 1.9 TDI

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток