Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Sharan | Pazar3

29 мар. 15:38 Автомобили , Струмица , Василево

VW Sharan

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
12 јун. 10:19 Автомобили , Струмица , Василево

VW Sharan 1.9 TDI 116ks avtomatik Staklo-02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток