Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T2

10 апр. 18:56 ,

KOMBI VW T2

Година: 70-тите
Километража: 350 000 - 399 999
Кон почеток