Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T3

12 апр. 12:50 ,

VW T3 vo odlicna sost registrirano

4 700 ЕУР

Година: 1984
Километража: 45 000 - 49 999
22 фев. 20:49 ,

VW T3 Kombi

Година: 1991
Километража: 300 000 - 349 999
13 окт. 13:24 ,

WV Transporter T4

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
17 авг. 12:08 , ,

VW T3 Kombi

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 14:52 , ,

VW Transporter

Година: 1980
Километража: 90 000 - 94 999
29 ноем. 16:33 , ,

VW T3

Година: 1985
Километража: 80 000 - 84 999
03 мар. 19:53 ,

VW Golf 3 1.6 tng

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
23 ноем. 18:58 , ,

VW T3 -85

700 ЕУР

Година: 1985
Километража: 100 000 - 109 999
30 септ. 12:58 , ,

VW T3 Multivan highline VIP -08

29 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 16:09 , ,

VW Transporter T3 1.6 TDI 7+1 -93

1 900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар. 13:29 ,

VW T3 Kombi -89

Година: 1989
Километража: 10 000 - 14 999
25 јан. 19:48 , ,

VW T3 Multivan kombe 4x4 -95

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 15:47 ,

VW TRANSPORTER -85

1 500 ЕУР

Година: 1985
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток