Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T3 Друг

03 мар. 19:53 ,

VW Golf 3 1.6 tng

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
23 ноем. 18:58 , ,

VW T3 -85

700 ЕУР

Година: 1985
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток