Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T3 Caravelle

12 апр. 12:50 ,

VW T3 vo odlicna sost registrirano

4 700 ЕУР

Година: 1984
Километража: 45 000 - 49 999
Кон почеток