Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T4

29 јун. 17:51 , ,

VW T4 -95 2.4 dizel

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 03:46 ,

Gostivar

2 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 15:11 , ,

VW Transporter Caravelle so Prikolka

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
20 јан. 15:11 , ,

VW Kamionet T4 1.9 tdi

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 15:36 Претпријатие , ,

Volkswagen T4 2.5 TDI

125 000 МКД

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 12:13 , ,

VW Transporter Caravelle

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
20 авг. 16:49 ,

Се продава цена по договор

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
20 авг. 08:58 ,

VW T4 Kombi

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
16 фев. 19:15 ,

Kombe VW T4 L

2 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
11 јан. 19:38 ,

VW T4 Caravalle moze zamena so kombe nad 14stolici

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
06 јан. 11:50 ,

VW T4 2.5 Tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 20:27 , ,

T4 transporter 2.5 TDI

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун. 12:34 ,

VW Transporter T4

5 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 14:16 ,

VW Transporter t4 1.9

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 15:01 , ,

VW Volkswagen T4 8+1

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 12:14 , ,

VW T4 Caravelle 8+1

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 23:46 , ,

VW T4 transporter

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 14:29 , ,

VW T4 Caravela T4 2.5 TDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 16:25 ,

Kombe VW T4

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
22 јан. 20:26 ,

VW TRANSPORTER T4 8+1 PATNICKO

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
10 јан. 02:56 ,

Transporter t4

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
02 окт. 11:43 ,

VW Transporter kombe Caravella kombi

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
25 септ. 20:42 , ,

VW Transporter Kombe

2 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
15 јун. 17:30 ,

VW T4 Kombi

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
04 јун. 23:49 ,

VW Transporter

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 16:47 ,

VW T4 Transporter

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 11:55 , ,

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI

5 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
22 окт. 18:41 , ,

VW T4 Multivan highline VIP

29 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 18:01 , ,

VW Transporter T4 2.5TDI -01

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
16 авг. 22:43 ,

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI -98

4 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
26 јул. 13:38 , ,

VW T4 -94

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 17:54 ,

VW TRANSPORTER 2.5 TDI ODLICEN -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
13 јул. 16:05 , ,

Transporter T4 itno

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 14:49 , ,

VW Passat 2.5 -01

4 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 20:17 , ,

VW Passat 2.5 TDI 4motion -01

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 18:58 , ,

VW Transporter -93

3 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток