Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T4 Друг

20 јан. 15:11 , ,

VW Kamionet T4 1.9 tdi

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 11:50 ,

VW T4 2.5 Tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 18:58 , ,

VW Transporter -93

3 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток