Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T4 Caravelle

07 јун. 03:46 ,

Gostivar

2 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 15:11 , ,

VW Transporter Caravelle so Prikolka

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
12 ноем. 12:13 , ,

VW Transporter Caravelle

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
11 јан. 19:38 ,

VW T4 Caravalle moze zamena so kombe nad 14stolici

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
15 фев. 15:01 , ,

VW Volkswagen T4 8+1

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 12:14 , ,

VW T4 Caravelle 8+1

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 14:29 , ,

VW T4 Caravela T4 2.5 TDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 11:43 ,

VW Transporter kombe Caravella kombi

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
10 мар. 11:55 , ,

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI

5 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
16 авг. 22:43 ,

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI -98

4 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
13 јул. 16:05 , ,

Transporter T4 itno

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток