Македонски | Shqip | English |

Чаир | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T4 Kombi

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 јан. 10:05 , ,

VW T4 -95 2.4 dizel

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 15:36 Претпријатие , ,

Volkswagen T4 2.5 TDI

125 000 МКД

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 23:46 , ,

VW T4 transporter

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 20:42 , ,

VW Transporter Kombe

2 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
20 септ. 18:01 , ,

VW Transporter T4 2.5TDI -01

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
26 јул. 13:38 , ,

VW T4 -94

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток