Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T4 Multivan

22 окт. 18:41 , ,

VW T4 Multivan highline VIP

29 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 14:49 , ,

VW Passat 2.5 -01

4 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 20:17 , ,

VW Passat 2.5 TDI 4motion -01

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток