Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T5

10 авг. 10:01 Претпријатие , ,

VW T5 Multivan 2.5TDI -07

9 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 08:49 ,

VW TRANSPORTER VAN TDI 130ks 2+1 TOVARNO MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 21:21 , ,

Volkswagen T5 2.5 2004

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
30 апр. 15:58 Претпријатие ,

VW T5 2.5TDI

6 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 08:49 ,

VW T5 2.5TDI Caravelle

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 08:49 ,

VW T5 2.5TDI Tovarno

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 мар. 10:13 , ,

VW T5 Multivan 10 CV -05

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 17:53 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

155 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 17:49 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 TDI

151 000 МКД

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 16:53 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 TDI

145 000 МКД

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
04 дек. 13:08 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

151 000 МКД

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 13:04 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

150 000 МКД

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 дек. 12:44 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

145 000 МКД

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
04 дек. 12:36 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

150 000 МКД

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 дек. 12:36 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

147 000 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 12:04 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

150 000 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 16:26 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI -07

155 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 16:26 Претпријатие ,

Volkswagen T5 TDI -07

157 000 МКД

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 14:54 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 2.5 TDI -05

150 000 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 ноем. 19:04 ,

VW T5 Transporter

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
09 ноем. 11:15 Претпријатие , ,

VW Transporter T5

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 ноем. 15:49 Претпријатие , ,

VW Transporter

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 09:16 ,

Kombi

5 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 авг. 23:42 ,

VW T5 Transporter

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
17 авг. 14:20 ,

Kombi T5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 21:10 ,

Transporter T5 2005 7+1

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
08 јул. 15:24 Претпријатие , ,

VW T5 CARAVELLE LONG 2.5TDI 8+1 KLIMA-07

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 14:06 ,

Volkswagen T5 VIP so najvisoka oprema

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
03 мај 02:13 , ,

Volkswagen T5 1.9 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 15:46 , ,

VW T5 Transporter

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 10:15 ,

VW T5 Transporter Kombe

4 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан. 22:25 ,

VW T5 Transpoter 6-Gang 131 PS 2,5 Tdi

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
03 ноем. 21:25 , ,

VW T5 TRANSPORTER 1.9 TDI 75 KW

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 14:32 ,

VW T5

8 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 17:14 , ,

VW T5 Transporter

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 19:10 , ,

VW T5 kombe

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 14:43 , ,

VW T5 Multivan Se prodava So 180 KS

19 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 17:26 ,

VW T5 Caravelle 2.0TDI

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 окт. 15:10 , ,

VW TRANSPORTER T5 1.9 TDI

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 20:06 , ,

VW T5 Transporter

7 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
25 септ. 12:50 ,

VW Transporter 1.9tdi 102ks

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 22:06 ,

VW Transporter T5 1.9 TDI KLIMA

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 септ. 21:00 , ,

VW T5 Kombi uvoz

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 11:58 , ,

VW T5 Kombi

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 00:14 ,

VW Transporter

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
12 јул. 15:53 Претпријатие , ,

FORD MONDEO 2.0TDCI GHIA EXECUTIV OPREMA-08

5 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
01 јул. 11:31 , ,

VW T5 Transporter Long 1.9 TDI 8+1

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 16:16 , ,

VW T5

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 08:57 ,

VW T5 Transporter 1.9 TDI KLIMA

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток