Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T5 Kombi

23 апр. 08:49 ,

VW T5 2.5TDI Tovarno

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 17:53 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

155 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 17:49 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 TDI

151 000 МКД

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 16:53 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 TDI

145 000 МКД

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
04 дек. 13:08 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

151 000 МКД

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 13:04 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

150 000 МКД

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 дек. 12:44 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

145 000 МКД

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
04 дек. 12:36 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

150 000 МКД

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 дек. 12:36 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

147 000 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 12:04 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI

150 000 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 16:26 Претпријатие ,

Volkswagen T5 2.5 TDI -07

155 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 16:26 Претпријатие ,

Volkswagen T5 TDI -07

157 000 МКД

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 14:54 Претпријатие , ,

Volkswagen T5 2.5 TDI -05

150 000 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 авг. 14:20 ,

Kombi T5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
08 јул. 15:24 Претпријатие , ,

VW T5 CARAVELLE LONG 2.5TDI 8+1 KLIMA-07

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 мај 02:13 , ,

Volkswagen T5 1.9 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 21:00 , ,

VW T5 Kombi uvoz

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 11:58 , ,

VW T5 Kombi

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 15:53 Претпријатие , ,

FORD MONDEO 2.0TDCI GHIA EXECUTIV OPREMA-08

5 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 18:15 , ,

VW T5 1.9

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток