Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T5 Kombi

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


29 окт. 16:36 Претпријатие , ,

VW T5 CARAVELLE LONG 2.5TDI KLIMA-07

7 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 окт. 15:53 ,

VW T5 2.5TDI Tovarno

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 авг. 14:20 ,

Kombi T5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
03 мај 02:13 , ,

Volkswagen T5 1.9 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 21:00 , ,

VW T5 Kombi uvoz

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 11:58 , ,

VW T5 Kombi

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 15:53 Претпријатие , ,

FORD MONDEO 2.0TDCI GHIA EXECUTIV OPREMA-08

5 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 18:15 , ,

VW T5 1.9

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток