Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T5 Shuttle

11 мај 21:21 , ,

Volkswagen T5 2.5 2004

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток