Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T5 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


17 ноем. 20:34 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW T5 1.9 TDI GODINA -09 9 SEDISTA 8+1 FULL OPREM

8 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 21:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW T5 TRANSPORTER 2.5 tdi CH

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 17:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW TRANSPORTER 2.5 TDI CH

7 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 18:18 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW CARAVELLE facelift 2.0 BI-TDI DSG 180 ps CH

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 02:13 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Volkswagen T5 1.9 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 20:22 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Transporter T5

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 ноем. 21:25 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW T5 TRANSPORTER 1.9 TDI 75 KW

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток