Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T6 Transporter

01 авг. 13:39 ,

VW Transported 1.6 TD

1 200 ЕУР

Година: 1990
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток