Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Touareg

Денес 00:00 , ,

******VW Tuareg 3.0 TDI, 240 KS / 2010 god******

17 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:44 ,

VW Touareg

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:24 , ,

VW Touareg perfektna sostojba -11

21 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
05 авг. 21:12 , ,

VW Touareg

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 11:15 ,

VW Touareg 3.0 V6 TDI

17 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 21:11 Претпријатие ,

VW TOUAREG

13 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
30 јул. 07:30 Претпријатие ,

VW TOUAREG 3.0 TDI BLUEMOTION PANORAMA

22 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
26 јул. 13:28
Линк
,

VW TOUAREG 3.0 TDI -12 4MOTION

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
23 јул. 23:23 ,

Volkswagen touareg 3.0 tdi redizajn

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 12:25 , ,

VW Touareg 3.0 tdi -11

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул. 20:02 ,

VW Touareg 3.0 V6, Moze zamena

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 13:17 Претпријатие ,

VW Touareg 3.0TDI

27 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул. 13:17 Претпријатие ,

VW Touareg 3.0TDI 245HP BM 4 MOTION

19 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул. 13:17 Претпријатие ,

VW Touareg 3.0TDI 245HP

19 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 09:25 Претпријатие , ,

VW TUAREG 3.0TDI AUTOBERN

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 јул. 10:56 , ,

VW TOUAREG ///R5 2.5 TDI FACELIFT

10 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 03:14 , ,

10 Euro

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
25 јун. 02:57 ,

VW Touareg facelift 3.0 TDI

10 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 09:02 Претпријатие , ,

VW TOUAREG 3.0 TDI 240 ps FACELIFT CH

12 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 22:59 ,

VW Touareg 3.0 V6 TDI

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 17:30 ,

VW TOUAREG -10 moze zamena

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 14:18 ,

VW TOUAREG 2.5 TDI -05 so ful oprema

5 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 12:10 , ,

Touareg V6 3.0

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 15:17 ,

VW Touareg

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
16 апр. 18:03 ,

VW TOUAREG R-5 TDI 4x4 MOZNA ZAMENA

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 15:18 ,

VW Tuareg30 -12 270ks

18 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
31 мар. 14:50 , ,

VW Touareg 2.5

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
16 мар. 18:30 , ,

VW Volkswagen Tourage

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 13:32 ,

VW Touareg 3.0 V6 262PS BlueMotion Full Oprema

24 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 12:14 ,

VW Touareg 4x4 2.5 TDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 19:41 ,

VW TOUAREG 3.0 V6

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 20:12 ,

VW Touareg 2.5 tdi -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
21 јан. 08:17 , ,

VW Touareg NEUVEZUVAN! KUPEN VO PORSCHE SKOPJE

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 22:14 , ,

VW Touareg -04

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 08:16 ,

VW Touareg 2.5 -04

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
05 јан. 03:34 ,

VW Touareg 2.5 174ks

6 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 11:46 , ,

VW TOUAREG 3.0 TDI 7-DSG ///R-LINE LIMITED EDITION

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 дек. 14:54 , ,

VW Touareg

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 22:03 ,

VW Touareg -06

9 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 ноем. 20:16 , ,

VW Touareg 3.0 tdi

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 00:04 , ,

VW Touareg 3,0 so naj ful oprema moze zamena

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 13:17 ,

VW Touareg 2.5

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 00:58 ,

VW Touareg 3.0 R-line DSG Panorama Led

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 18:46 , ,

VW Touareg

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 13:46 , ,

VW Touareg 2.5

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 18:57 , ,

VW Touareg

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
08 окт. 18:49 , ,

VW Touareg 3.0

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
08 окт. 14:13 ,

VW Touareg 3.0 TDI

22 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток