Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Touran

Вчера 21:14 ,

VW TOURAN 2.0

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 04:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 авг. 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг. 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 21:45 ,

VW Touran

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 19:56 ,

VW Touran 2.0 TDI 170ps

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 15:58 ,

VW Touran dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 13:22 , ,

VW TOURAN

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 11:28 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDI Trendline

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 09:32 ,

VW TOURAN -05

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 01:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
06 авг. 00:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 21:11 ,

VW Touran 1.9Tdi 105ks

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 17:13 , ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 11:08 , ,

VW TOURAN 1.9 TDI GOD - 05 6 BRZINI KLIMA NOVO FUL

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 15:31 ,

VW Touran -06 1.9 TDI Highline Ekstra

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 00:37 , ,

VW Touran 1.6 TDI BMT Comfortline DSG 10.2013 God

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 14:57 ,

VW TOURAN 2.0 TDI 103KW DSG NAJNOV UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 12:56 Претпријатие , ,

Touran 2.0

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 12:46 , ,

Vw Touran 2.0 Tdi - 2011 God DsG Automatic

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 12:37 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9 TDI 74kw 6-brzini 2006god AVTOCENTAR

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 авг. 11:32 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9TDI DPF 105KS -08 7SEDISTA NOV

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 01:15 ,

vw touran 2.0 tdi B.M.T

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 14:45 Претпријатие , ,

VW Touran 1.9 dizel 105KS -04

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 18:03 ,

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 19:24 ,

VW TOURAN 2.0 TDI-UVOZ SVAJCARIJA

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 20:02 , ,

VW Touran 2.0 TDI 140ks

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 јул. 21:12 ,

Tauran 1.9 tdi 7 sedista

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 21:10 , ,

VW TOURAN 2.0 TDI 7 SEDISTA

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
21 јул. 13:58 ,

VW Touran 2.0 tdi 136KS -04

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 19:56 ,

VW TOURAN 1,9 TDI 105ks so 7 Sedista NOV UVOZ

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 јул. 20:33 , ,

Vw touran 1.9 tdi dsg 2007 god

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 14:23 Претпријатие , ,

VW CADY 1.9TDI LIFE KLIMA -07

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 00:22 , ,

Touran 1.6TDI 2012

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
15 јул. 09:22 Претпријатие , ,

VW TOURAN 2.0TDI AUTOBERN

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул. 17:29 Претпријатие ,

Touran 1.9TDI 7седишта 2008год.

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 15:08 , ,

VW TOURAN 2.0TDI -04 HIGHLINE

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 10:20 Претпријатие , ,

VW TOURAN

11 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
12 јул. 13:48 , ,

Touran

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 18:23 Претпријатие ,

VW Touran 2.0 TDI 8V 140 KS Autom.DSG

6 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 18:23 ,

VW Touran 2.0

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун. 22:47 , ,

VW Touran 2.0 TDI

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток