Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Touran

25 окт. 06:35
Линк
, ,

VW Touran 2.0 TDI Comfortline

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 00:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 23:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:24 Претпријатие , ,

VW TOURAN 1.6 TDI 77KW -14

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:14 Претпријатие , ,

VW TOURAN 1.6 TDI 77KW -14

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:13 , ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 21:56 Претпријатие ,

Touran 1.9TDI Hightline 2010 година

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
27 окт. 20:14 ,

VW TOURAN 2.0

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 17:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 11:35 Претпријатие , ,

VW TOURAN 1.6 TDI

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 10:10 Претпријатие , ,

VW Touran 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

11 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
27 окт. 09:55 , ,

VW TOURAN 2.0 TDI -06 170KS DSG AUTOMATIK CH

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 08:55 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9 TDI -07

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 08:04 Претпријатие ,

VW TOURAN DSG 1.6

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
27 окт. 08:04 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9 TDI -07

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 03:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 22:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 окт. 21:38 ,

VW TOURAN

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 20:45 ,

VW Touran

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 20:24 ,

VW Touran 1.9 tdi -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
26 окт. 14:58 ,

VW Touran dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 12:22 , ,

VW TOURAN

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 21:16 , ,

VW TOURAN -14 METAN I BENZIN 7 SEDISTA

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
25 окт. 10:15 ,

VW TOURAN 1.9TDI(105ks) DSG 7 SEDISTA MOZI ZAMENA

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
25 окт. 07:28 , ,

Zwajzarska donesen na 21-10-2020 i prunum nga zwic

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 07:24 , ,

VW Touran 2.0 Tdi 7 Sedista DSG AutoMatic 2011 God

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 06:35 , ,

VW Touran 2.0 TDI Comfortline

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
24 окт. 17:19 , ,

Touran

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 17:13 , ,

VW TOURAN 1.4 TSI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 14:25 Претпријатие ,

VW Touran 1.6TDI 110HP TRENDLINE

13 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
20 окт. 13:40 , ,

VW Touran 1.9tdi 7 sedista

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 19:03 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9TDI 105KS -07 7SEDISTA

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 10:10 ,

VW Touran 1.9tdi 77kw CH uvoz extra sostojba

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 14:08 , ,

VW Touran 2.0tdi dsg automatik

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 13:27 ,

Struga

4 000 МКД

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 22:32 ,

Touran 1.9 tdi 77kw 105 ks 6 brzini 2005 reg cela

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 13:27 ,

VW TOURAN 2.0ECO-FUEL FABRCKI METAN NOV! MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 15:47 ,

VW Touran 1.9Tdi 105ks

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 15:31 ,

VW Touran 2.0 DSG 170ks ��

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 окт. 21:58 , ,

Turan

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 23:58 , ,

VW Touran 7 sedista 1.6TDI

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 12:15 Претпријатие , ,

VW Touran 1.9 dizel 105KS -04

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999


Кон почеток