Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Vento

Вчера 00:03 ,

Nasir

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 14:33 ,

VW VENTO 1.9 TDI -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
18 мај 18:10 ,

VW Vento 96 tdi disel

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
30 апр. 01:49 Претпријатие , ,

VW VENTO 1.9TDI 90KS -98 FULLOPREMA REG CELAGODINA

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
25 апр. 13:55 ,

VW VENTO 1.9 TDI SPORT

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 14:19 , ,

VW Vento

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
27 фев. 15:03 , ,

Vento reg 94 odlicno dizel 1.9

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 19:21 , ,

VW VENTO 1.8 BENZIN PLIN

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 14:25 ,

VW Veto-97

Година: 1997
Километража: 400 000 - 449 999
03 дек. 13:34 ,

VW VENTO 1.9 TD -93 STANDARNA OPREMA STEGNATO

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 21:14 , ,

VW Vento

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
18 ноем. 22:49 , ,

VW Vento 1.9 tdi 55kw

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 16:19 ,

VW VENTO

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
30 окт. 01:29 ,

VW vento 1.9 tdi

350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 00:31 ,

W Vento 1.8 benzin -94

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 20:01 ,

VW Vento 1.8 benzin 1.8

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
28 септ. 01:09 , ,

VW Vento 1.9 tdi gti

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
18 јул. 01:23 , ,

Vento 1.9 TDI

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
13 јул. 16:42 , ,

VW Vento dizel -95

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
24 апр. 03:34 ,

VW Vento

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 19:51 ,

VW Vento 1.9 TDI

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
22 јан. 12:49 ,

VW Vento 1.9tdi so klima

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 13:47 ,

VW Vento

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
30 дек. 16:36 , ,

VW VENTO

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 20:21 ,

VW VENTO 1.9 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 350 000 - 399 999
25 авг. 16:53 ,

VW Vento 1.9 TD

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
26 јун. 16:24 , ,

VW Vento vredi da se vidi

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 14:01 , ,

VW Vento

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
19 мај 16:07 ,

VW Vento 1.9 TD

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 13:28 ,

VW Vento

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
19 апр. 20:08 ,

VW Vento

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 16:15 , ,

VW Vento sdi 1997

1 599 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
23 мар. 15:07 , ,

VW Vento 1.9 tdi

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 15:48 ,

VW Vento

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 22:29 , ,

VW Vento socuvano neuvezeno odlicna sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 10:49 ,

VW Vento

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
04 мар. 17:30 , ,

VW Vento 1.9 SDI

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 19:45 , ,

VW Vento 93 TD ITNO

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
15 фев. 22:39 , ,

VW Vento 1.9 TDI

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
15 фев. 22:39 , ,

VW Vento

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 08:47 ,

VW VENTO

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 12:29 , ,

VW Vento tdi 90 ps -97

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
18 дек. 10:57 ,

VW Vento 1.9 obicen dizel

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 18:50 ,

VW Vento

2 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
28 окт. 20:27 ,

VW Vento -94

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 14:00 , ,

VW VENTO

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 12:54 , ,

VW Vento 1.9 tdi 66kw

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 08:30 ,

VW Vento 1.9td

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 02:04 ,

VW Vento

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
Кон почеток