Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Vento | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


17 ноем. 18:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Vento

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
15 ноем. 13:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Vento 1.9 TDI 90 KW

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
18 јул. 01:23 Автомобили , Скопjе , Скопје

Vento 1.9 TDI

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
13 јул. 16:42 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Vento dizel -95

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
29 мар. 17:54 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

VW Vento 1.9 dizel

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 40 000 - 44 999
26 јун. 16:24 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Vento vredi da se vidi

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 14:01 Автомобили , Скопjе , Арачиново

VW Vento

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
14 мар. 22:29 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Vento socuvano neuvezeno odlicna sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 22:39 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Vento

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 22:39 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Vento 1.9 TDI

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток