Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Берово

Golf , 25
Passat , 27
Bora , 1
Caddy , 1
CC , 2
Polo , 3
Sharan , 1
Touareg , 1
Touran , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 21:24 ,

VW Touran 1.9 tdi -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 апр. 10:08 ,

Golf 3

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
16 фев. 04:36 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Dizel FullOpsion

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
24 јан. 11:40 ,

WV Golf 1.6 TDI -15

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 00:33 ,

PASAT cc 2011

8 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 12:26 Претпријатие ,

VW Sharan

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 22:23 ,

VW Passat 4 1.9 TDI 66 kw

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 16:23 ,

VW Golf 4

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 17:50 ,

VW Golf 5 2.0 105kw

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
08 ноем. 16:50 ,

Vw Passat 1.9 TDI

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 14:09 ,

VW CC

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
28 окт. 12:10 ,

VW CC

7 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
17 окт. 12:25 ,

VW Golf 4 benzin 1.4

1 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 21:02 ,

VW Passat luxury

8 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
10 септ. 20:54 ,

VW Passat CC

7 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
23 авг. 12:43 ,

VW Golf 5

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 јул. 15:33 ,

VW Golf 5 FULL oprema Top Sostojba 2.0 tdi

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 12:56 ,

VW Passat

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 19:58 ,

VW Golf 5 2.0 TDI Automatic

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 20:03 ,

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 14:51 ,

VW Passat 2.0 140ks -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 20:29 ,

VW Passat 1.8 bez zamena

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
07 ноем. 21:04 ,

VW Polo Dizel Karavan

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 14:26 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 110ks

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 22:58 ,

VW Passat odlicen

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 19:52 ,

VW Passat tdi 110ks

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 16:11 ,

VW Passat 1.9t(di) 131ps

3 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 08:22 ,

VW Passat 1.9 tdi 131 ps odlicen

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 08:27 ,

VW Passat 1.9 131ps

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 18:43 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 110ks

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 15:01 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
24 ноем. 00:44 ,

VW Passat CC

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 18:09 ,

VW CADDY 1.9 TDI 77KW EXTRA

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
14 окт. 03:24 ,

VW Touareg Facelift

10 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
05 септ. 14:48 ,

VW Passat 1.9 tdi itno

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг. 10:56 ,

VW PASSAT B5

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 11:00 ,

VW Passat 5 1.9 TDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул. 10:14 ,

VW PASSAT

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 23:28 ,

VW Golf 3 1.9 TDI

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 17:48 ,

VW Golf

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
03 апр. 20:20 ,

VW PASSAT

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 22:43 ,

VW GOLF 4

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 мар. 16:07 ,

VW GOLF 4

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
12 фев. 19:44 ,

VW Golf 5 -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 фев. 20:26 ,

VW Passat 1.9 tde 110 ks

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек. 13:36 ,

VW Golf 4 tdi edition -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 14:16 ,

VW Golf 3

1 400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
16 септ. 08:51 ,

VW PASSAT -09 VO ODLICNA SOSTOJBA

8 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 13:52 ,

VW Golf 1 dizel -83

550 ЕУР

Година: 1983
Километража: 190 000 - 199 999
09 јун. 08:26 ,

VW Polo 1.6 -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации