Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Битола

Golf , 115
Passat , 80
T4 , 1
Beetle , 1
Bora , 2
Caddy , 5
Eos , 1
Fox , 5
Jetta , 6
Lupo , 3
Phaeton , 2
Polo , 34
Sharan , 5
Tiguan , 2
Touareg , 6
Touran , 13
Vento , 5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 23:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 19:42 ,

Се продава неувезена VW Jetta 1.6 TDI 2013 г.

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
10 апр. 14:10 ,

VW Passat -12

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 09:29 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS, 2014 god.

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 14:05 ,

VW FOX 1.4 BENZIN ODLICEN

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 11:53 ,

VW Golf 5 1.9TDI 105KS 2006 registriran i servisiran

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 11:53 ,

VW Golf 7 1.6 tdi dpf 105ks 2014 kako od salon

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:24 Претпријатие ,

VW Passat 2.0 tdi 2011 avtomatik

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
06 апр. 08:17 ,

VW Golf 7 1.6.TDI 115

15 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
17 мар. 06:00 ,

VW PASSAT B7 2.0TDI BLUEMOTION

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 19:52 ,

2008 Volkswagen Golf 1.9 TDI 105 hp

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 мар. 11:20 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 мар. 04:34 ,

VW Golf 3

27 000 МКД Намалена цена

Година: 1992
Километража: 25 000 - 29 999
12 мар. 23:16 ,

Wv Polo 1.4 tdi 2006

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 мар. 13:52 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 13:52 Претпријатие ,

VW SHARAN 2.0 TDI

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 16:47 ,

VW Golf 1.9tdi

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 22:21 ,

Se prodava pasat vo odlicna sostojba

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 12:35 ,

VW Touran 1.9

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 11:51 ,

VW Polo Classic vo odlicna sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
01 јан. 15:16 ,

GOLF 7 1.6 TDI BIXENON,PARKPILOT.....ODLICEN

11 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 15:58 ,

Polo Classic во одлична состојба

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
11 дек. 10:01 ,

VW Touareg 3.0 TDI -07

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 15:44 ,

Golf 5

1 МКД

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
07 ноем. 23:37 ,

Vw tiguan 2.0 tdi 4x4 panorama mozna zamena

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 09:55 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI Full Oprema

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 08:51 ,

VW Polo 1.4 Benzin 59 kW

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 окт. 10:44 ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS TOUR -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 12:46 ,

Se prodava

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 13:28 ,

Polo 1.2 2004 benzin

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
25 авг. 21:31 ,

Renault Megane Scenic -03

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
16 авг. 18:57 ,

Се продава VW Jetta дизел купена од МК салон

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
12 авг. 11:57 ,

VW Passat 1.9 TDI 131 hp -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
06 авг. 11:49 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 21:42 ,

Се продава POLO 1.4 TDI

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 00:02 ,

VW Passat -07

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
04 јул. 19:58 ,

GOLF6 1.6 TDI STYLE ODLICEN

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
16 јун. 15:42 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170 KS

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 03:03 ,

VW EOS

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
25 мај 14:01 Претпријатие ,

Volkswagen Passat 1.6 TDI BlueMotion

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 18:20 ,

VW Polo

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 15:17 ,

VW Touareg

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
12 мај 20:02 ,

VW PASSAT TDI

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
08 мај 20:41 ,

Golf 4 karavan

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации