Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Кочани

Golf , 106
Passat , 86
Beetle , 5
Caddy , 7
CC , 2
Eos , 1
Fox , 4
Jetta , 3
Lupo , 3
Phaeton , 3
Polo , 43
Scirocco , 5
Sharan , 3
Tiguan , 8
Touareg , 17
Touran , 13
up! , 1
Vento , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 мар. 16:38
Линк
Претпријатие ,

Vw Passat 2.0TDI 4X4 Higline Panorama

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
23 фев. 12:13
Линк
Претпријатие ,

Vw Passat 2.0tdi HIGHLINE 4MOTION PANORAMA

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 14:57 ,

VW Scirocco 2.0 TDI

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 02:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:54 Претпријатие ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 2010 G

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:46 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1,9 TDI 105 KS SPORT

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:43 Претпријатие ,

VW SCIROCCO 1,4 TSI 122 KS FACELIFT 2010 PERFEKTNO !

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:32 Претпријатие ,

VW SCIROCCO 1,4 TSI 122 KS FACELIFT 2010 PERFEKTNO !

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
06 мар. 19:42 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 16:38 Претпријатие ,

Vw Passat 2.0TDI 4X4 Higline Panorama

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
06 мар. 12:37 ,

VW Golf 6 -13

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 12:25 ,

VW POLO 1.4 TDI HIGHLINE EKSTRA

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 22:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 15:46 Претпријатие ,

VW Tiguan 2.0TDI 140HP 4MOTION DSG

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 15:38 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0TDI 150HP BLUEMOTION

16 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
03 мар. 15:07 Претпријатие ,

VW GOLF 6 1,6 TDI 105KS -10 MK TABLI HIGHLINE KAKO NOV

7 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 20:45 ,

Se prodava

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 09:11 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2,0 TDI 170 KS -09 MK TABLI KAKO NOV

9 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 12:55 Претпријатие ,

VW Passat Variant 1.6TDI 120HP DSG Comfortline

13 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 12:23 Претпријатие ,

VW Polo 1.2TDI 75HP

6 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
25 фев. 11:04 Претпријатие ,

VW Passat 8 1.6TDI 120HP

14 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
25 фев. 11:00 Претпријатие ,

VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP

12 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 10:52 Претпријатие ,

VW Golf SPORTSVAN 1.6TDI 110HP COMFORTLINE

12 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
25 фев. 10:31 Претпријатие ,

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 110HP

10 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
25 фев. 10:10 Претпријатие ,

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 110HP HIGHLINE R-LINE

12 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 21:42 Претпријатие ,

VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS

16 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 12:13 Претпријатие ,

Vw Passat 2.0tdi HIGHLINE 4MOTION PANORAMA

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 22:25 ,

VW POLO 1.4 TDI

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 14:35 Претпријатие ,

VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP BLUEMOTION COMFORT

13 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 09:25 Претпријатие ,

VW PASSAT 2,0 TDI 8 VENTILI 140 KS -05 NAVI

4 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 01:08 ,

Sharan 3400€

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 12:05 ,

VW Golf 6 1.6 tdi

6 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
12 фев. 11:05 ,

VW Scirocco 2.0 TDI

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
08 фев. 11:38 ,

VW PASSAT 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 20:37 Претпријатие ,

Vw Passat 2.0tdi 4x4 Highline Panorama

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 22:28 ,

Touran Volkswagen

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
21 јан. 22:27 ,

VW Touran -03

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
15 јан. 14:56 Претпријатие ,

VW Sharan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE

15 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
14 јан. 11:28 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP ADVANCE

15 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
23 дек. 11:39 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE

15 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
23 дек. 11:19 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP HIGHLINE

16 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
23 дек. 11:07 Претпријатие ,

VW Touran 1.6TDI 110HP HIGHLINE

14 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
21 дек. 15:20 ,

VW POLO 1.6 TDI 75KS

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
21 дек. 15:00 ,

VW Passat B7 2.0TDI DSG

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 20:22 ,

VW GOLF 7 2016

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
09 дек. 14:46 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP BUSINESS

15 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 11:19 Претпријатие ,

VW Passat 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS

17 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
09 дек. 11:15 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP BUSINESS

15 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 15:12 Претпријатие ,

VW Tiguan HIGHLINE 2.0TDI 150HP EXCLUSIVE

27 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
04 дек. 15:15 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE

16 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
04 дек. 12:50 Претпријатие ,

VW Passat TRENDLINE 1.6TDI 120HP

14 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 11:40 ,

VW Caddy -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации