Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Крива Паланка

Golf , 495
Passat , 130
T4 , 1
T5 , 1
Bora , 5
Caddy , 7
Eos , 1
Fox , 4
Jetta , 8
Lupo , 2
Polo , 85
Scirocco , 1
Sharan , 8
Tiguan , 8
Touareg , 2
Touran , 54

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:03
Линк
Претпријатие ,

VW Golf 7 -16

11 080 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 11:03 Претпријатие ,

VW Golf 7 -16

11 080 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 21:55 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 105 ks

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 09:36 Претпријатие ,

VW TOUAREG 3.0 V6 TDI BLUE MOTION 245KS -12

21 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 09:23 Претпријатие ,

VW Golf 2.0 TDI

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 23:32 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 Bifuel LPG -09

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 17:30 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 140KS 2011G. HIGHLINE SERVISNA

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 15:23 ,

Vw golf 1.9tdi 105ks sportline 2008

4 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 10:51 Претпријатие ,

VW GOLF 6 HIGHLINE 2.0TDI 110KS

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
28 јан. 11:27 Претпријатие ,

VW Passat 1.9TDi 101ks UNIKAT -05

3 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 23:11 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0TDi 110ks DSG HIGHLINE -10

7 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 17:43 ,

VW TOURAN 2.0ECO-FUEL FABRCKI METAN NOV! MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 јан. 17:18 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008G. GT SPORT 4 MOTION

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 15:51 ,

VW GOLF 2.0 TDI 143KS HIGHLINE -09 FABRIKA

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток