Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Прилеп

Golf , 229
Passat , 82
Beetle , 2
Bora , 5
Caddy , 1
Jetta , 1
Lupo , 1
Phaeton , 2
Polo , 65
Scirocco , 1
Sharan , 7
Tiguan , 13
Touareg , 2
Touran , 16
Vento , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 21:13 ,

VW Golf Plus -12

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:12 ,

VW Golf

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 21:19 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:39
Линк
,

Golf 7 1.4 Tsi R-line

15 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 02:52 Претпријатие ,

VW Caddy 1.9 Tdi 105ks 2006 do registracija Swiss

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 14:59 ,

VW Passat 1.6 TDI highline

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 23:38 ,

VW Golf 1.9TDI 2005god

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 06:36 ,

VW GOLF 1.9 TDI 2007 god.

4 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 ,

Golf 4 GTI 1.8Turbo benzin plin Sport

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 ,

Golf 4 GTI 1.8 Turbo. Benz/plin

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 10:35 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 TDI

90 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 20:45 ,

Se prodava Polo!

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
27 фев. 13:50 ,

GOLF V, GOAL Опрема

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 18:56 ,

Vw golf 2005 itno

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 13:03 ,

VW Jetta 1.6TDI DSG Highline

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
27 јан. 18:24 ,

VW Polo 1.4

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 јан. 20:22 ,

GOLF 5 1.9 TDI 2005/2006god FULL OPREMA

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
18 јан. 08:45 ,

VW GOLF 5 1.4

3 299 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 21:07 ,

Se prodava

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
14 јан. 09:23 ,

VW Golf 7 1.6 dizel -14

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
11 јан. 20:09 ,

Prodavam GOLF 1.6 TDI 77 KW

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 20:58 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2012g

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 05:38 ,

Golf V 1.9 TDI

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек. 20:51 Претпријатие ,

GOLF 6 1.6 TDI 105 ks FULL-UNIKAT AUTO-2012

5 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 01:17 ,

VW Jetta 1.9TDI 2006

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 08:10 ,

Golf ll 1.6 diesel... Mozi zamena.. 075 309 230

999 ЕУР

Година: 1987
Километража: 5 000 - 9 999
10 ноем. 20:41 ,

Golf 6 EURO 5 2010 godina. PERFEKTEN

6 399 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
10 ноем. 10:19 Претпријатие ,

VW Sharan -04

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
09 ноем. 12:45 ,

VW Golf 4 -99

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
03 ноем. 16:36 ,

*** GOLF VII ***

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
01 ноем. 19:46 ,

VW GOLF 1.6 110ps Moze zamena

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 14:26 Претпријатие ,

VW POLO 1.2 TDI FULL-UNIKAT AUTO- 2012

5 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
23 окт. 14:22 ,

VW GOLF 5 PLUS, 1.9 TDI, 77 KW / 105 KS, 2005 GOD

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 17:56 ,

VW Pasat

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 13:20 ,

VW Golf 2.0 DSG

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
08 окт. 18:52 ,

VW Passat 1.9TDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 окт. 22:37 Претпријатие ,

Golf 5 1.9tdi 2008godina

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 22:29 Претпријатие ,

VW Passat 2.0tdi 125kw 170ks -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 окт. 11:01 ,

VW Polo -97

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 03:14 ,

VW GOLF5 1.9 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 20:12 ,

VW Golf 5 2.0 benzin

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
19 септ. 20:11 ,

VW Golf 5 2.0 benzin

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
07 авг. 21:54 ,

Golf5 1.9

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 16:10 ,

Otkupuvam havarisani vozila ili so defek

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
12 јул. 22:49 ,

new beetle 1.9 tdi pd

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 16:46 ,

VW GOLF 6 PLUS 2.0TDI 140KS -09

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 23:27 ,

VW Volkswagen Polo 1.4

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
10 јун. 17:30 ,

VW TOUAREG -10 moze zamena

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 21:59 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 90ks FULL UNIKAT AUTO -06

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации