Volkswagen mk - Најдобар избор на volkswagen возила на едно место!

Golf , 8
Passat , 3
T5 , 1
CC , 1
Eos , 3
Fox , 1
Jetta , 2
Polo , 3
Scirocco , 2
Tiguan , 13
Touareg , 1
Touran , 3

Често користите "volkswagen mk" во вашите интернет пребарување, а добиените резултати не ги прикажуваат оние модели кои Вие ги сакате? Или пак, сакате да го продадете вашиот volkswagen golf, volkswagen polo, volkswagen passat, volkswagen touaran а продажба Ви се одвива бавно?


Не грижете се, на Пазар3 prodavam "volkswagen mk" може да биде наслов на оглас, кој што ќе Ви помогне да бидете контактирани од огромен број на купувачи со кои би можеле да стапите во контакт, а со тоа и да ја зголемите можноста за продажба на автомобили чиј производител е познатиот volkswagen!

Денес 14:00 , ,

VW Passat CC 2.0tdi 177hp highline 2015

14 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 12:14 Претпријатие , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 81kw 110hp

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
28 ноем. 13:02 , ,

VW Golf 6 united edition 1.6tdi bluemotion 8 brzini F1 dsg

6 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 11:37 , ,

VW Scirocco 55 000km

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
28 ноем. 01:51
Линк
,

VW Scirocco 2.0 140ks 2010

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 22:02 Претпријатие , ,

Volkswagen Arteon 2.0 TDI DSG R-Line 2018

28 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 03:26 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 18:04 , ,

VW Transporter trendline dizel kupen vo MK

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 12:52 , ,

VW Passat comfortline 1.6tdi 8v 105ks 7 brzini bluemotion

11 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
02 окт. 09:15 , ,

VW New Beetle trendline 1.6 tdi 1.2

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 19:57 , ,

Volkswagen Fox 1.2

2 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 фев. 09:33 , ,

Volkswagen Jetta 2.0 TDI

88 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
10 фев. 11:29 , ,

VW TOURAN SO 7 SEDISTA

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 14:23 , ,

VW Touareg 3.0 V6 TDI Blue Motion

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
21 мар. 14:24 ,

VW Volkswagen Toruan

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 23:32 ,

VW Volkswagen Touran

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 12:17 , ,

VW GOLF 6 1.6 TDI REGISTRIRAN NA MK

7 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 13:25 , ,

VW GOLF 6 1.6 TDI

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 00:23 ,

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

11 380 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
30 апр. 21:44 , ,

VW Polo PRV SOPSTVENIK REGISTRIRANO APRIL 2018

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
16 апр. 23:32 ,

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

11 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 00:45 ,

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

11 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
21 мар. 00:02 ,

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

11 980 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
05 мар. 01:40 ,

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model!!

11 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 20:56 ,

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 00:31 ,

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 01:39 ,

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 00:02 ,

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
26 дек. 00:06 ,

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
09 окт. 16:49 , ,

VW GOLF 6 1.6TDI 105KS -10 AUTOMAT SWISS

7 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 17:46 ,

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
09 јун. 19:33 ,

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK

13 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
25 дек. 14:01 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI -08 NEUVEZEN

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 15:42 ,

VW Polo 1.4 -00 so realni 70000km

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
13 септ. 16:25 , ,

Volkswagen Eos -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 септ. 09:12 , ,

VW Eos -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
09 авг. 15:30 , ,

VW Eos -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
20 апр. 20:45 ,

VW PASSAT 1,9 TDI 105ki CISTO NOVO -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 11:09 ,

VW Golf 4 SDi so klima -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999

Предлог: "volkswagen mk", "vw mk", "volkswagen cenovnik" се едни од можните опции кои би можеле да ги употребите за пребарување на огласи, или пак за регистрирање на огласи во оваа категорија на Пазар3.Зошто "volkswagen mk" е еден од најчестите фрази на кои што ќе наидувате во оваа категорија на Пазар3?Популарен бренд - најдобрата дефиниција која што ја опишува популарноста на "volkswagen mk" е фактот што volkswagen е несомнено еден од најпопуларните брендови на автомобили на пазарот, а тоа ја вклучува токму и Македонија.


Тука, продавачите без никаков проблем би можеле да ги продададат своите возила, а купувачите ќе можат да ја следат нашата фантастична понуда на користени возила или пак на нови возила од овој бренд!


Огромна побарувачка и понуда - побарувачката за volkswagen polo, volkswagen fox, volkswagen golf, volkswagen passat, volkswagen up, volkswagen t cross е енормна, а голем број од посетителите користат "volkswagen mk" со цел да можат да ги најдат своите посакувани автомобили.


Поради тоа, се почесто ќе наидувате и на огласи во стил на prodavam "volkswagen mk", "prodavam golf" и сл.


Огромна посетеност - за ваша информација, Пазар3 на дневна основа го посетуваат над 70 000 посетители, а голем дел од нив се и заинтересирани купувачи/огласувачи кои користат фрази од типот "volkswagen mk" во полето за пребарување на нашиот сајт.


Оттаму, не е ни чудно што огромен број на возила кои се нудат за продажба на нашиот сајт се од volkswagen.Како до брза продажба на вашите volkswagen автомобили?Огласете се - доколку не се огласите, никој не би знаел каков автомобил нудите, ниту пак дека воопшто нудите нешто, а за ваша среќа, огласувањето на Пазар3 значително ќе Ви ги зголеми шансите за продажба, бидејќи над 70 000 посетители би можеле да ги прочитаат вашите огласи.


Уредување на огласи - секогаш настојувајте огласите да Ви бидат јасни, едноставни и читливи, со добро формулиран наслов - prodavam "volkswagen mk", prodavam "golf 5" и сл, главен дел во кој што ќе наведете повеќе информации околу вашиот автомобил, и завршен дел кој што ќе го содржи вашиот телефонски број за контакт.


Правила за огласување - не заборавајте да ги прочитате правилата за огласување на Пазар3, и да се стремите кон нивната примена во вашите огласи, бидејќи само така, ќе избегнете да бидете санкционирани од страна на администраторите на овој сајт.


Фотографија - Пазар3 Ве советува да прикачувате фотографии во вашите огласи, без разлика дали продавате volkswagen mk, друг тип на автомобили, или пак нешто поврзано со електроника, живеалишта, и сл.


Според нашите истражувања, огласите кои што имаат слики се далеку поефикасни од оние кои што немаат, а тоа е и сосема нормални бидејќи секој купупвач сака да види како изгледа тоа што го нудите.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации