Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 352
Passat , 155
T3 , 2
T4 , 1
T5 , 1
Beetle , 7
Bora , 4
Caddy , 13
CC , 4
Eos , 1
Fox , 6
Jetta , 11
Lupo , 2
New Beetle , 10
Phaeton , 2
Polo , 114
Scirocco , 2
Sharan , 5
Tiguan , 9
Touareg , 12
Touran , 21
Vento , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 мај 16:12
Link:
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:33 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks skopski neuvezen 2013

11 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:27 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks skopski neuvezen 2013

11 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:25 , ,

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI EURO 5 EKSTRA

6 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:36 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

VW Golf VI+ 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:11 , ,

VW Golf 6 Karavan

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:22 , ,

VW Transporter

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 17:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:19 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010 highline euro 5

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 13:00 , ,

VW Passat CC 1.8 2009

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 12:59 , ,

VW Passat CC 1.8 2009

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 11:54 Претпријатие , ,

VW Polo 1.6 tdi unikat Auto Zveki

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
11 мај 11:54 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 tdi eu5 2009 Avto Zveki

6 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 22:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
10 мај 16:12
Link:
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 11:00 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 HIGHLINE

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 10:59 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 2013

13 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 10:40 , ,

VW JETTA 2.0 TDI 103KW -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 21:13 Претпријатие , ,

VW Passat 1.9tdi automatic moze i zamena

2 899 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 21:02 Претпријатие , ,

VW Golf MK 6 2.0tdi 110ks 2009

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 18:24
Link:
, ,

VW Golf 5 1.9 TDI 4Motion 4x4

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 10:06 Претпријатие , ,

Golf VI 2.0 140ks Highline Pro avto market

7 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 10:12 Претпријатие , ,

VW Golf 1.9 TDI Full oprema

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 08:00 Претпријатие , ,

VW Golf 1.6 tdi

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 17:01
Link:
, ,

VW Polo Classic 1.9 sdi

60 000 МКД

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
06 мај 15:25 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 11:57 , ,

VW Touran dizel 2011

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 21:25 Претпријатие , ,

VW Polo 1.6 tdi AutoBern

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 11:32 , ,

VW Touran 2004 dizel

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 10:10 Претпријатие , ,

VW Golf 1.9 TDI

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 апр. 08:44 Претпријатие , ,

VW TIGUAN

9 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 20:07 , ,

VW Polo dizel 2008 itno

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 апр. 08:30 Претпријатие , ,

VW Caddy 2.0TDI 2008

3 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 03:36 , ,

Golf 5 benzin/plin

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 14:52 , ,

VW Passat 2.0tdi 2009

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр. 10:56 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 102ks Bifuel benzin fabricki plin

6 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 апр. 13:28 , ,

Golf 5 vo odlichna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
23 апр. 21:09 , ,

Vw POLO 1.4 PLIN 2006.GOD

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 апр. 19:07 , ,

VW Passat b7 1.6 dizel

9 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
20 апр. 11:27 , ,

VW Beetle 1999

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 19:17 , ,

VW Beetle 1.9 TDI 2007

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 19:10 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 20:06 Претпријатие , ,

VW GOLF 6 1.6TDI 105HP -09

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
12 апр. 15:29 Претпријатие , ,

VW GOLF 7 2.0TD 150HP -13

11 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 11:29 , ,

VW Passat Varijant 2.0 tdi 140 ks

10 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 12:17 , ,

VW Golf 5 dizel 1.9 TDI 77kw 105ks

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 02:52 , ,

VW Golf 6 tdi 2011

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
30 мар. 23:00 , ,

VW Golf 6 Plus 2009

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации