Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 186
Passat , 118
T4 , 1
T5 , 3
Beetle , 8
Bora , 7
Caddy , 11
CC , 1
Eos , 8
Fox , 3
Jetta , 1
Käfer , 1
LT , 1
Lupo , 3
Polo , 46
Scirocco , 1
Sharan , 4
Touareg , 9
Touran , 29
Vento , 5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 апр. 16:03
Линк
, ,

VW Passat TDI 1997

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999

Вчера 21:19 , ,

VW Passat 2.0 TDI 8V 140hp

5 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:03 , ,

Golf R line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 23:23 , ,

VW Golf 6 1.4

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр. 16:03 , ,

VW Passat TDI 1997

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
26 апр. 20:49 , ,

VW Passat 2.0 TDI 8V

5 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 00:02 , ,

VW Polo 1.2 benzin

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 18:36 , ,

Vw passat b5.5

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 16:19 , ,

VW Golf 6 2.0tdi highline

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 20:45 , ,

VW-BEETLE BUBA 1200

4 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
17 мар. 06:00 , ,

Voziloto e vi solidna sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 21:19 , ,

Se prodava Passat 2001 tdi vo odlichna sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 14:58 , ,

VW Polo 14i 16v

1 480 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 мар. 13:47 , ,

VW Bora 1.6 benzin i plin 1998

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
16 фев. 18:50 , ,

VW GOLF 5 1.9TDI UNITED

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 19:16 , ,

VW POLO 1.4TDI

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 18:03 , ,

VW GOLF 7 1.6TDI DSG 7G

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 17:14 , ,

VW PASSAT 2.0 -08

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 16:46 , ,

VW GOLF 1.4 BEZIN PLIN

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 јан. 20:26 , ,

vw passat 2.0 tdi

1 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 10:24 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0 TDI DSG /// Highline

18 490 МКД

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
05 јан. 19:40 , ,

VW GOLF 6 2.0 TDI UVOZ CH����

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
24 дек. 19:29 , ,

Se prodava wv polo 1.2 benzin

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 13:53 , ,

VW GOLF 7 1.6TDI R/Line

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 15:30 , ,

VW Bora -00

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 22:08 , ,

VW Golf 4 -02

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 22:02 , ,

VW PASSAT KARAVAN SO FULL OPREMA

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 09:25 , ,

VW PASSAT KARAVAN SO FULL OPREMA

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 16:17 , ,

GOLF 6 1.4 122ks

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 21:37 , ,

VW Passat B8 2.0 TDI

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 23:21 , ,

VW Passat ITNO bg tablici

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
08 ноем. 21:24 , ,

Touran 1.9 tdi 2005g 77 kw 105 ks 7 sediste

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 11:47 , ,

VW Passat 2.0 tdi highline -06 full oprema

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 07:22 , ,

VW Passat B6 2.0 TDI 8V Highline

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 11:53 , ,

VW Golf 5 itno

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
22 окт. 08:24 , ,

VW PASSAT -01 ITNO

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
20 окт. 18:22 , ,

GOLF.5.1.9.TDI.DSG.77KW.105.PS.2006.GODINA

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 13:40 , ,

VW Touran 1.9tdi 7 sedista

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 13:25 , ,

VW PASSAT 2.0 -10

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт. 14:48 , ,

VW Passat karavan -06

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 10:47 , ,

VW Passat B6 2.0 -10

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
05 окт. 07:39 , ,

golf 1.9 tdi 2002 god.sport line reg cela god.

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 08:32 , ,

VW Golf 2.0 -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 17:03 , ,

Passat 2.0 tdi full oprema 2006g

4 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 13:57 Претпријатие , ,

VW Scirocco -12

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
27 авг. 22:00 , ,

Golf 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 10:39 , ,

VW Passat -07 B6 2.0 tdi 140ks

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации