Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 222
Passat , 118
T4 , 1
Beetle , 7
Bora , 1
Caddy , 4
CC , 3
Crafter , 1
Eos , 4
Fox , 1
Jetta , 6
Käfer , 1
LT , 1
Lupo , 7
Phaeton , 3
Polo , 51
Scirocco , 3
Sharan , 3
Tiguan , 9
Touareg , 15
Touran , 15
up! , 5
Vento , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:13 , ,

VW Tiguan 2.0tdi dsg 4x4

10 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 177 PS DSG 4Motion

20 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:37 , ,

VW Scirocco 55 000km

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
07 мај 21:37 , ,

VW Polo 1.6 бензин, 103 000km

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
07 мај 19:30 , ,

Neuvezuvan VW Passat B8 1.6 tdi bluemotion dsg

17 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
07 мај 17:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 16:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
07 мај 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 13:03 , ,

VW GOLF 2017 1,6 TDI

11 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 09:55
Link:
, ,

VW Polo benzin 2008

3 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 45 000 - 49 999
06 мај 14:01 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 2009

7 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
05 мај 19:56 , ,

VW Passat 2.0tdi 2011 Bluemotion

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 19:49 , ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 16:34 , ,

Ambasada na Republika Hrvatska prodava VW Passat

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 08:39 , ,

VW Touran 1.6 tdi so sedum sedista kako nov inter guma

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
05 мај 08:38 , ,

caddy 1.9 tdi life mnogu socuvan inter guma

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 08:13 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 tdi 2011

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 08:07 , ,

VW Golf 7 2015

10 750 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
04 мај 20:30 Претпријатие , ,

Prodazba i otkup na ne uvezeni koristeni vozila

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
04 мај 20:29 Претпријатие , ,

VW Jetta 2.0tdi so 89000km prv sopstvenik neuvezena

12 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
04 мај 10:15 , ,

VW Touran 1.9tdi 2010 so pet sedista

7 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 14:27
Link:
, ,

VW Polo 1.2 TDI 55kw 2011 bluemotion navi full oprema novo

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
30 апр. 06:45 , ,

VW Polo 1.4 benzin 2002

2 399 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 06:41 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ks 2000 registrirano kako novo full

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 16:07 , ,

VW Golf 6 1.6 tdi 105ks euro 5 2011 full oprema

6 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
25 апр. 14:27 , ,

Lupo 3l Mala potrosuvacka

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
23 апр. 17:02 , ,

VW Golf 7 cup line 2015 park pilot blind sensor

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
22 апр. 17:01 , ,

VW Passat B4 karavan 2004

22 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 02:13 , ,

VW Passat 2004 avtomatik

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 00:01 , ,

VW Passat benzin 2011

8 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 23:12 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 08:43 Претпријатие , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 15:35 , ,

VW Vento 1993

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
11 апр. 00:39 , ,

GOLF-IV 1.9TDI ODLICNO SOSTOJBA

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 08:36 Претпријатие , ,

VW Touareg 3.0

19 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 09:58 , ,

Golf 5, 1.4

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 08:57 , ,

VW Golf 5 benzin 1.4

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 мар. 01:18 , ,

VW Passat 1.9 Diesel

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 18:00 , ,

VW Golf 4

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 00:59 , ,

Golf 7

14 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 18:52 , ,

Се продава Голф 4

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 00:16 , ,

Golf 7 ALLSTAR OPREMA 2016 2.O DSG

14 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 12:45 , ,

VW Bora 2.0 benzin i plin 2000

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 20:21 , ,

VW Polo 2002 1,4 TDI

140 000 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 14:58 , ,

VW Passat -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 10:28 , ,

VW Golf 7 Redizanj

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
06 мар. 15:58 , ,

Prodavam Passat

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 12:55 , ,

VW Passat -11 1.6 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 20:26 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.6 DSG BLUEMOTION NEUVEZEN

16 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации