Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Тетово

Golf , 498
Passat , 150
T3 , 3
T4 , 2
T5 , 4
Beetle , 4
Bora , 10
Caddy , 11
CC , 2
Crafter , 2
Eos , 3
Fox , 5
Jetta , 1
Lupo , 4
Phaeton , 6
Polo , 78
Sharan , 10
T2 , 1
Tiguan , 7
Touareg , 9
Touran , 45
Vento , 10

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 02:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:34
Link:
,

VW Golf 6 TDI 2.0 4Motion (122,000 KM) 140KS Highline 2011

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:12
Link:
,

VW Golf 6 TDI 2.0 4Motion (122,000 KM) 140KS Highline 2011

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:48 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw REG. 2009god. AVTOCENTAR

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:47 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw 2010god. AVTOCENTAR

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:47 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 TDI 55kw full 2011 Avtocentar

5 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:45 Претпријатие ,

VW Golf 5 2.0gt tdi 170ks full 2007 AvtoCentar

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:44 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 tdi 66kw 2006 AvtoCentar

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:44 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 tdi 77kw 7 sedista 2006 Avtocentar

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 23:57 ,

Golf 5 1.9 211ps

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 21:17 ,

VW Passat

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 20:13 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 110PS

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 17:05 ,

VW Golf 7.5 gtd 2.0 184ps 2018

26 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
07 мај 16:49 ,

VW Passat B8 2.0tdi Dsg 150ps 2016

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 12:28 Претпријатие ,

Avto Plac Avtocentar Tetovo

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
07 мај 12:20 Претпријатие ,

AVTO PLAC AVTOCENTAR TETOVO

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
07 мај 11:44 ,

VW Touareg

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 10:47 Претпријатие ,

VW Crafter 35 2.0 TDI 2012 klima

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 10:31 Претпријатие ,

VW Crafter 35 2.0 TDI 2012 klima

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
06 мај 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 21:13 ,

VW Golf

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
06 мај 17:40 ,

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 10:08 ,

GOLF 6 TDI 1.6 DIESEL AUTOMATIC DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 16:02 Претпријатие ,

VW TOURAN 2.0 DSG TDI

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 16:01 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9 TDI -07

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 15:58 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6 dizel

16 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
05 мај 08:23 ,

VW Golf 3 TDI klima

1 700 ЕУР Price Reduced

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 01:04 Претпријатие ,

VW Golf sportsvan 1.6 tdi 110ks comfortline

11 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 18:41 ,

Prekrasen Pasat 1.9 Tdi 110 Klimatronic Reg Cela Gos

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 20:55 ,

GOLF 6 AUTOMATIC DSG TDI 1.6 EXTRA 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:07 ,

Se prodava

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 апр. 10:05 ,

VW Golf 6 TDI 1.6 diesel automatic DSG 2012

7 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 22:38 ,

GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE 2010

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 14:36 ,

VW Golf 6 DSG automatic 1.6 TDI 2012 ekstra

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 03:35 ,

Besir

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
27 апр. 03:34 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110 PS SPORTLINE 2009/10

7 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 10:38 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

4 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 16:36 Претпријатие ,

VW Touareg 5.0 TDI 258kw 351ks 2009

19 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
16 апр. 09:02 Претпријатие ,

VW Golf 3 1.9tdi 1996

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
11 апр. 12:49 Претпријатие ,

VW PASSAT 1.9 TDI 77kw BLUEMOTION 2009god. AVTOCENTAR

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 02:04 ,

Shitet vetura

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 02:04 ,

Shitet vetura

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 02:04 ,

Shitet vetura

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 09:57 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации