Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | up!

Вчера 18:58 , ,

VOLKSWAGEN - UP - 1.0 MPI TRENDLINE NOVO -15

5 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
24 јул. 19:44 , ,

UP 1.0 44kw 60hp

5 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
08 мај 22:15 , ,

UP 1.0 44kw 60hp

6 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
22 дек. 13:01 , ,

VW UP 1.0 benzin full oprema

6 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
22 окт. 14:24 Претпријатие ,

VW UP 1.0

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
22 окт. 14:23 Претпријатие ,

VW UP 1.0 BENZIN -14

6 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
31 авг. 01:28 , ,

VW UP 1.0 44 KW

5 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
14 апр. 22:17 , ,

VW up!

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
25 окт. 13:41 ,

VW UP

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
14 окт. 19:08 , ,

VW UP

8 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
10 мај 19:21 , ,

VW UP 2014 kako novo -14

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
05 апр. 23:13 , ,

VW up! KAKO NOVO -14

7 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток