Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo

240 , 1
244 , 3
340 , 2
440 , 10
460 , 11
760 , 1
850 , 2
C30 , 17
C70 , 4
S40 , 43
S60 , 34
S70 , 4
S80 , 24
V40 , 47
V50 , 29
V60 , 7
V70 , 8
XC 60 , 10
XC 70 , 6
XC 90 , 24
Вчера 20:11 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:11 ,

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:19 ,

Volvo s60 D5

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:15 ,

Volvo V50 1.6d

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 21:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 15:02 ,

VOLVO V40 D3

16 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
01 авг. 18:38 , ,

Volvo 460

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
01 авг. 17:53 , ,

Volvo S60 D3

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
01 авг. 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 09:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

18 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
30 јул. 09:34 Претпријатие , ,

VOLVO S80 2.4D 163KS FULL OPREMA MOZE ZAMENA

6 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 09:33 Претпријатие , ,

VOLVO S40 1.9 TD 2002 MOZE ZAMENA ILI NA RATI

2 690 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 09:32 Претпријатие , ,

VOLVO S80 2.4 ATEST PLIN MOZE ZAMENA ILI NA RATI

2 590 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
30 јул. 09:32 Претпријатие , ,

VW VOLVO S80 D5 AWD 185 AUT FUL MOZE ZAMENA

7 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 09:31 Претпријатие , ,

VOLVO S80 D5 185KS AUT MOZE ZAMENA ILI NA RATI

7 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 09:31 Претпријатие , ,

VOLVO V70 2.4D AUT MOZE ZAMENA ILI NA RATI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 10:50 Претпријатие , ,

Volvo V40 D2 Business 1.6D 115KS AT

12 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
27 јул. 10:46 Претпријатие ,

VOLVO XC 70 2.4 D 4X4 CROSS COUNTRY

6 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 00:45 ,

VOLVO V50 1.6D

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 17:35 Претпријатие , ,

VOLVO V40 D3 -14 PRV SOPSTVENIK MK

14 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
24 јул. 14:48 Претпријатие , ,

Volvo V40 D2 Base 2.0D 120KS MT

11 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
21 јул. 14:00 ,

VOLVO V50 2.0 136KS -06 Registriran

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 јул. 08:24 , ,

ИТНО се продава VOLVO V50 2.0 -05

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 јул. 10:36 , ,

VOLVO S80 2.4 DIZEL 163 KS

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 22:45 , ,

Volvo S40 na PLIN 2.0 / 145 KS

5 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 15:23 Претпријатие , ,

VOLVO XC60 D5

22 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
03 јул. 19:17 , ,

Volvo xc60

54 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
03 јул. 15:56 , ,

VOLVO S80 -09 prv gazda

10 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 17:39 ,

Volvo C30 1.6 DRIVe -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
15 јун. 17:08 , ,

Se prodava volvo 460 na benzin i so plinski ured.

430 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 14:11 , ,

Volvo 244 GL

7 200 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
05 јун. 00:52 , ,

VOLVO C30 1.6 D El&EM auto

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 мај 21:45 , ,

Volvo s60 diesel automatic 2.4, 160hp

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 01:34 , ,

Volvo S40 moze i zamena

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 01:49 , ,

VOLVO C30

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
23 мај 22:17 , ,

Volvo V40

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
01 мај 20:09 , ,

Neuvezuvano Volvo S60

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр. 14:18 ,

Volvo C30 -10

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр. 21:49 ,

Volvo V40

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
04 апр. 22:30 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
19 мар. 17:39 ,

Volvo V40

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 10:26 , ,

Volvo XC90

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 09:17 Претпријатие , ,

Volvo V60 2.0 D3 150ks diesel

44 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
04 мар. 18:52 Претпријатие ,

VOLVO V50 2.0 d. 136 ks. -07

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 18:48 , ,

Volvo XC 70 Cross Country

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 20:13 ,

VOLVO C30 1.6 D -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
17 фев. 22:05 ,

Volvo S80 2,4 D5 dizel 185ks 220 000km -06

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток