Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | Друг модел

03 ноем. 08:06 , ,

VOLVO 144DE LUXE OLDTIMER -74 SE FABRICKO NA NEGO

5 350 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
09 авг. 01:06 , ,

Volvo Tip 144 -70

Година: 70-тите
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 14:23 , ,

Moskvitch Azlk -90

Година: 1990
Километража: 45 000 - 49 999
Кон почеток