Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | 240

09 јан. 19:59 ,

Volvo 240

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток