Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | Volvo | 460

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 мар. 17:38 , ,

Volvo 460

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
08 окт. 13:52 ,

VOLVO 460

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 21:22 ,

Volvo 460 glt 1.9td so full oprema -95

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
07 јул. 13:17 ,

Volvo 460 -93

400 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
25 фев. 18:43 , ,

Volvo 460 1.8 benzin -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 08:39 ,

Volvo 460 dizel TD -97

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
28 јан. 15:53 ,

Volvo 460 1.9 td so full oprema -95

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
15 авг. 21:32 , ,

Volvo 460 -97

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун. 18:45 , ,

Volvo 460 -96 Povolno

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток