Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | 850

04 септ. 03:36 , ,

Volvo 850 GLT

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 19:39 ,

Volvo 850 2500 kubika -96

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток