Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | C30

06 авг. 20:11 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
29 јун. 17:39 ,

Volvo C30 1.6 DRIVe -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
05 јун. 00:52 , ,

VOLVO C30 1.6 D El&EM auto

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 мај 01:49 , ,

VOLVO C30

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
27 апр. 14:18 ,

Volvo C30 -10

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 22:30 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
18 фев. 20:13 ,

VOLVO C30 1.6 D -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
06 фев. 19:10 , ,

VOLVO C30 Drive Summum -12 1.6 108hp 150.000km

7 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
24 ноем. 15:29 , ,

Volvo C30 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
15 септ. 10:12 , ,

Volvo c30

8 МКД

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
21 ноем. 21:22 ,

VOLVO C30

4 900 МКД

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 00:11 , ,

Volvo C30

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
08 септ. 08:46 ,

VOLVO C30 1.6D 151300KM XENON FACELIFT MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
08 мар. 15:07 , ,

VOLVO C30 1.6

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
30 јун. 14:04 ,

Volvo C30 D

5 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
18 апр. 08:32 , ,

VOLVO C30 -07

6 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
07 ноем. 10:37 ,

Volvo C30 -07

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток