Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Volvo | C30 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


07 ноем. 18:02 Автомобили , Скопjе , Бутел

VOLVO C30 1.6 D

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт. 14:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VOLVO C30 1.6 D OD -07 SUPER SOCUVANO MOZNA ZAMENA

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 окт. 15:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

Volvo C30 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
15 септ. 10:12 Автомобили , Скопjе , Бутел

Volvo c30

8 МКД

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
16 ноем. 08:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

VOLVO C30

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
15 окт. 00:11 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volvo C30

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
08 мар. 15:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

VOLVO C30 1.6

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток