Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | S40

09 авг. 19:11 ,

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 18:36 , ,

Volvo s40 T4 Automatik 147kw 200 ks

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
30 јул. 09:33 Претпријатие , ,

VOLVO S40 1.9 TD 2002 MOZE ZAMENA ILI NA RATI

2 690 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 22:45 , ,

Volvo S40 na PLIN 2.0 / 145 KS

5 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 01:34 , ,

Volvo S40 moze i zamena

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 17:42 ,

Volvo S40 -05

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 дек. 18:10 ,

Volvo s40 2.0d

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
03 окт. 13:11 , ,

VOLVO S40

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 14:46 ,

VOLVO S40 2.0 Diesel -06

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 14:54 , ,

Volvo S40 2.0 d

9 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999
18 фев. 20:24 , ,

Volvo S40

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 01:03 ,

Volvo S40 1.6 Dizel -06 reg cel god

5 599 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
04 јан. 21:01 , ,

Volvo S40 1.6

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 дек. 12:57 ,

Volvo S40 dizel

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
01 ноем. 18:17 ,

VOLVO S40 2.0 100KW

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
25 окт. 12:25 ,

VOLVO S40 1.6HDI 110KS -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт. 04:03 ,

Volvo S40

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 22:06 ,

VOLVO S40

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 18:45 ,

VOLVO S40

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
12 авг. 20:57 , ,

VOLVO S40 1.6 DIZEL

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 12:28 ,

Volvo S40

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
02 фев. 12:19 ,

Volvo S40 2.0d

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 06:49 ,

VOLVO S40 1.6 plin

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 17:58 , ,

Volvo S40 2.0D -05

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 16:28 ,

Volvo S40 1.9 TDI -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 16:20 ,

VOLVO S40 1.9 TDI -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
20 јул. 12:41 , ,

Volvo 2.0 S40 -96

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 21:30 ,

Volvo S40 -01

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 10:31 ,

Volvo S40 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 18:08 , ,

Volvo S40 -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 03:34 , ,

Volvo S 40 1.9 85kw -02

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
08 апр. 05:22 , ,

VOLVO S40 -02 85KW

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
27 јан. 14:45 ,

Volvo S40 -00 2.0 full oprema

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан. 16:17 , ,

VOLVO S40 1.6 D -07 FULL OPREMA GRATIS LETNI GUMI

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
02 јан. 11:42 Претпријатие ,

Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек. 21:15 ,

Volvo S40 -05

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
18 дек. 18:24 , ,

VOLVO S40 2.0 TURBO PLIN A-TEST -98

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 19:21 ,

Volvo s 40 2.0d -05

6 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
02 дек. 19:44 ,

Volvo S40 2.0d -05

6 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 19:47 ,

VOLVO S40 -02 ZAMENA ZA TERENEC

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
04 јул. 17:30 , ,

Volvo S40 -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
13 мај 19:16 ,

VOLVO S40 1.9 TDI dizel klima mozna zamena-00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 13:52 ,

VOLVO S40 -02

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 00:47 , ,

Volvo S 40 1.9Dci -03

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток