Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | S80

11 авг. 14:34
Линк
, ,

Volvo S80 2009g. Prv gazda 9.500€

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

11 авг. 14:34
Линк
, ,

Volvo S80 2009g. Prv gazda 9.500€

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 10:36 , ,

VOLVO S80 2.4 DIZEL 163 KS

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 15:56 , ,

VOLVO S80 -09 prv gazda

10 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 22:05 ,

Volvo S80 2,4 D5 dizel 185ks 220 000km -06

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 19:44 , ,

Udreno Volvo S80 2.4, 147kW so stranski

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 17:32 , ,

Volvo S80 2.4T, 147kW

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 21:38 , ,

Volvo S80 T

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 16:12 , ,

Volvo S80 2.4 T benzin/plin

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 19:27 , ,

Volvo S80

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 20:18 ,

Volvo S80 -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 22:38 ,

Volvo S80

1 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
14 окт. 17:57 ,

VOLVO S80 Momentum D5 185KS

10 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 05:58 , ,

Volvo S80 D3

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев. 17:09 ,

Volvo S80

3 990 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 22:53 ,

Volvo S80 -04

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 22:19 , ,

Volvo S80 -01 moze zamena

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 12:50 , ,

VOLVO 2.4 D5 -05 MOZE I ZAMENA

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 21:13 , ,

VOLVO S80 2.4 D5 SO MOZNA ZAMENA

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 17:46 , ,

VOLVO S80 VO ODLICNA SOSTOJBA -00

2 901 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 08:13 ,

Volvo S80 2.4t d5 -04 120kw 163hp dizel

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток