Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Volvo | S80 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


01 ноем. 19:44 Автомобили , Скопjе , Илинден

Udreno Volvo S80 2.4, 147kW so stranski

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 17:32 Автомобили , Скопjе , Илинден

Volvo S80 2.4T, 147kW

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 11:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLVO S80 2.4 DIZEL 163 KS

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 21:38 Автомобили , Скопjе , Илинден

Volvo S80 T

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 16:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

Volvo S80 2.4 T benzin/plin

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 19:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

Volvo S80

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
24 јул. 05:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

Volvo S80 D3

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
31 мар. 22:19 Автомобили , Скопjе , Скопје

Volvo S80 -01 moze zamena

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток