Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | V40

Вчера 15:02 ,

VOLVO V40 D3

16 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
07 авг. 09:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

18 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
28 јул. 10:50 Претпријатие , ,

Volvo V40 D2 Business 1.6D 115KS AT

12 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
26 јул. 17:35 Претпријатие , ,

VOLVO V40 D3 -14 PRV SOPSTVENIK MK

14 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
24 јул. 14:48 Претпријатие , ,

Volvo V40 D2 Base 2.0D 120KS MT

11 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
23 мај 22:17 , ,

Volvo V40

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 21:49 ,

Volvo V40

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
19 мар. 17:39 ,

Volvo V40

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 21:11 ,

Volvo V40 -98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 17:37 ,

VOLVO V40 1.9D -04 ZAMENA

1 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 21:04 , ,

VOLVO V40 R DESIGN

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
03 фев. 13:33 , ,

Volvo V40 1.9 TDI

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 22:58 ,

VOLVO V40 1.9 BENZIN/PLIN

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
12 ноем. 09:55 ,

Volvo V40

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 17:52 ,

Volvo V40 1.9TD -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 18:18 ,

VOLVO V40 1.9D -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 17:44 ,

VOLVO V40 1.9D 116KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 11:27 ,

Volvo V40

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 17:10 ,

Volvo V40 1.9 Dizel

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт. 16:28 ,

Volvo V40

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
16 авг. 20:58 ,

Volvo V40 1.9D 116ks FULL OPREMA BG TABLI

1 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 22:55 , ,

Volvo V40

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 19:06 ,

Volvo V40 2003 god

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
15 мар. 17:05 , ,

Volvo V 40

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 02:33 ,

Volvo V40 1.9

2 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 02:26 ,

Volvo V40 -00

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 20:29 ,

Volvo V40 -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
21 јун. 10:30 ,

Volvo V40 -97

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
03 јун. 09:33 , ,

Volvo V40 -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 17:31 ,

Volvo V40 -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
26 апр. 15:31 , ,

Volvo V40 1.9D -05

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
22 апр. 16:57 , ,

Volvo Karavan V40 TD -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
15 мар. 18:51 ,

Volvo V40 -98 itno moze i zamena

1 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 14:35 ,

Volvo V40 BG tabli -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 05:04 , ,

Volvo V40 -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 16:20 , ,

Volvo v40

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 04:09 , ,

VOLVO V40 -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 02:20 ,

VOLVO V 40 1.9 TD 115 KS FUL OPREMA -02 VIP AUTO

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
20 јул. 21:12 ,

VOLVO V40 1.9TDI EKSTRA MOZE ZAMENA

1 990 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 01:38 ,

Volvo V40 -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
27 мар. 13:23 , ,

Volvo V40 1.9 dci -01

3 299 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
19 мар. 11:41 ,

VOLVO V40 -01

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
15 мар. 21:52 ,

VOLVO V40 -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
22 фев. 20:26 ,

Volvo V40 benzin plin 2.0 T4 200 Ps -98

3 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 15:43 , ,

VOLVO V40 1.9 TDI MOZE NA RATI - 99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 15:08 ,

Volvo V40 2.0 Turbo benzin karavan -00

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
22 јан. 10:43 , ,

Volvo V40 -98

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток