Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | V50

27 јул. 00:45 ,

VOLVO V50 1.6D

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 14:00 ,

VOLVO V50 2.0 136KS -06 Registriran

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 јул. 08:24 , ,

ИТНО се продава VOLVO V50 2.0 -05

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 18:52 Претпријатие ,

VOLVO V50 2.0 d. 136 ks. -07

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 18:38 ,

Volvo V50 1.6d

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 09:05 , ,

VOLVO V50 1.6 DIZEL -10 PERFEKTNO

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 15:00 ,

VOLVO V50 2.0D 136KS NA DELOVI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 17:31 , ,

VOLVO V 50 2.0 150 ks

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 14:52 , ,

Volvo V50 1.6 HDI

6 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 18:30 , ,

Volvo V50 D2 1.6D

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
18 окт. 21:30 , ,

Volvo V50 D2 2011/12

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
05 окт. 08:03 , ,

Volvo V50 2.0D Dizel - 08 CH

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
29 септ. 11:47 ,

Volvo V50 1.6 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 17:12 ,

VOLVO V 50 2.0 HDI -09 FULL NOVO

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
07 фев. 22:12 ,

Volvo V50 1.6

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 14:02 ,

Volvo V50 1.6 dizel

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 16:41 ,

Volvo V50

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 21:13 ,

Volvo V50 Kako nov

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
24 окт. 17:08 , ,

Volvo V50d

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 19:19 ,

VOLVO V50 2.0D 136KS 187530KM 6BRZINI 100% UNIKAT

4 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 21:27 ,

VOLVO V50 2.0D 136ks -05 CH

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 13:27 ,

VOLVO V50

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 дек. 19:02 ,

VOLVO V50

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 20:52 ,

VOLVO V50 -05

5 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 јул. 13:46 ,

VOLVO V50 2.0D 136ks UNIKATNO -06

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 18:43 , ,

Volvo V50 -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 22:24 ,

VOLVO V50 2.0 dizel CH -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
02 мај 14:54 ,

Volvo V50 -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток