Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | V70

Денес 14:46 Претпријатие , ,

VOLVO V70 2.4D AUT MOZE ZAMENA ILI NA RATI

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 22:55 ,

VOLVO V70 2.4 170PS FULL OPCIJA

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт. 08:19 , ,

VOLVO V70 2.4D glava puknata -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 04:27 , ,

Volvo V 70 2.4 CNG Metan Benzin

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
04 фев. 15:43 ,

VOLVO V70 ITNO

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 400 000 - 449 999
22 јул. 13:45 ,

Volvo V70 2.4 dizel itno

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек. 17:08 , ,

VOLVO V70 BI FUEL

7 770 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 15:37 ,

Volvo V70 -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток