Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Volvo XC 60

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Volvo XC 60 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:59 , ,

Volvo XC60 dizel 2009

13 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:22 Претпријатие , ,

Volvo XC 60 2.4 dizel 120kw 2009 Avtobanda

11 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 15:17 Претпријатие ,

Volvo XC 60 2.0D4 190hp awd geartronic business

38 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
18 јул. 13:58 ,

Волво XC60

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 09:43 Претпријатие ,

Volvo XC 60 2.4 D 4X4

11 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 08:46 Претпријатие ,

Volvo XC60 2.4 D4 AWD 4х4 geartronic

18 599 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
20 мај 12:47 ,

Volvo XC60 2014

22 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
15 апр. 15:08 ,

Volvo XC60 2009

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 15:52 ,

Volvo XC60 2009

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 ,

VOLVO XC60

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 20:06 Претпријатие , ,

volvo xc60

13 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
21 авг. 15:25 ,

VOLVO XC60 D5 AWD R-DESIGN

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
31 дек. 17:42 ,

Volvo XC 60

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
22 дек. 20:41 ,

Volvo XC60 D5 215ks

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 11:51 ,

VOLVO XC 60 2.4d5 190ks stransko

13 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 18:18 , ,

VOLVO XC60

13 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 16:57 , ,

VOLVO XC 60 190ks TOP

13 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 11:56 ,

Volvo XC 60

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Volvo XC 60 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации