Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | XC 60

05 авг. 21:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 15:23 Претпријатие , ,

VOLVO XC60 D5

22 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
03 јул. 19:17 , ,

Volvo xc60

54 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
31 дек. 17:42 ,

Volvo XC 60

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
22 дек. 20:41 ,

Volvo XC60 D5 215ks

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 11:51 ,

VOLVO XC 60 2.4d5 190ks stransko

13 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 18:18 , ,

VOLVO XC60

13 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 16:57 , ,

VOLVO XC 60 190ks TOP

13 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 11:56 ,

Volvo XC 60

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток